РОДИНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБТАВИНАХ, НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ
У ході планового робочого візиту до Старокозацької територіальної громади начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА відвідала сімʼї, що тимчасово перебувають у складних життєвих обставинах, та знаходяться на обліку відповідних структур Старокозацької сільської ради.
Під час відвідин таких родин було обстежено житлово-побутові умови проживання, перевірено стан дотримання санітарних норм, забезпечення безпечних умов проживання малолітніх дітей. З батьками проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання своїх батьківських обовʼязків, запобігання порушення прав дитини. При спілкуванні дорослих попереджено про адміністративну та/або кримінальну відповідальність у разі нехтування їх обов’язків. Надано рекомендації щодо покращення умов життя, офіційного працевлаштування та розвитку дітей.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-5-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-4-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-3-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-2-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-1-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-15.54.03-6-768x1024.jpeg)