РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Відповідно до планів роботи спеціалісти управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації постійно здійснюють робочі виїзди з метою моніторингу роботи фахівців відповідного напрямку роботи на місцях та надання консультативно-роз’яснювальної допомоги задля покращення роботи у галузі надання соціальних послуг громадянам пільгових категорій.
Так, 3 квітня, головним спеціалістом відділу з питань координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світланою ЄФИМЕНКО був здійснений плановий виїзд до Шабівської сільської ради. В ході виїзду розглядались питання дотримання вимог чинного законодавства щодо: „Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї», «Про організацію надання соціальних послуг» на території Шабівської громади.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-04-at-12.01.32-pm-2-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-04-at-12.01.32-pm-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-04-at-12.01.32-pm-1024x768.jpeg)