РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО САРАТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
За дорученням т.в.о.начальника управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяни ПОНОМАРЕНКО, начальник відділу з питань координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення Жанна ХМІЛЕВСЬКА здійснила плановий виїзд до Саратського відділу соціального захисту населення, з метою перевірки діяльності відокремленого підрозділу управління соціального захисту населення, щодо дотримання вимог чинного законодавства.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.21-3-1-1024x770.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.21-2-1024x770.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.21-1-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.21-1024x770.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.20-1-1024x770.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-18-at-14.31.20-1024x770.jpeg)