РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО ДИВІЗІЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
У ході робочого візиту до Дивізійської територіальної громади, перший заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА, спільно із Дивізійським сільським головою Валентином СКАЛОЗУБОМ, відвідала Дивізійську сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
У ході зустрічі із працівниками амбулаторії Тетяна ДОМЧИНСЬКА ознайомилась із поточною ситуацією у лікарській установі, із завданнями, які стоять сьогодні перед працівниками закладу, а також поцікавилась проблемними питаннями, що існують на сьогодні в колективі установи, загальною ситуацією щодо захворюваності мешканців громади, медичним обслуговуванням різних верств населення тощо.
Працівники Дивізійської амбулаторії , у свою чергу, мали змогу поставити запитання й отримати відповіді від представників органу виконавчої влади та місцевого самоврядування.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-8-1024x702.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-4-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/7-4-1024x732.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/8-5-1024x681.jpg)