РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО СЕРГІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ
19 квітня т.в.о. начальника відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганна ВАЩЕНКО спільно з головним спеціалістом відділу Ганною ЛАЗАРЕНКО здійснили робочий візит до Сергіївської селищної ради. В ході візиту працівники відділу обговорили з начальником центру надання адміністративних послуг Сергіївської селищної ради Нелєю УДОДЕНКО питання щодо продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які є власниками квартир в багатоповерховому житловому будинку, пошкодженому внаслідок ракетного удару. В зустрічі також взяли участь мешканці багатоповерхівки.
Також адміністратору центру надання адміністративних послуг Сергіївської селищної ради були надані консультації щодо роботи в ІЄССС стосовно правильності оформлення заяв для подальшої передачі до відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-15.13.53-1-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-15.13.53-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-15.13.52-768x1024.jpeg)