РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКАМИ ВІДДІЛІВ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
21 червня поточного року на чолі з головою-начальником Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Василем САМОКИШЕМ відбулась нарада з керівниками відділів освіти та керівниками територіальних структурних підрозділів щодо організації освітнього процесу в районі у 2023/2024 навчальному році.
Відкриваючи засідання, Василь САМОКИШ привітав присутніх з закінченням навчального року, подякував за працю і зусилля, що докладалися в нелегкий сьогоднішній час.
Відповідно порядку денного керівники структурних підрозділів інформували про оперативну ситуацію стану питної води на території району, забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти, дотримання санітарного законодавства та стан реалізації системи управління безпечністю харчових продуктів у закладах освіти, готовність захисних споруд цивільного захисту у освітніх закладах.
Зустріч пройшла в режимі діалогу. Питання організації освітнього процесу в закладах освіти Білгород-Дністровського району у 2023/2024 навчальному році в умовах режиму воєнного стану залишається на контролі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0938-1024x656.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0930-1024x780.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0931-1024x598.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0933-1024x663.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0934-1024x647.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dsc_0936-1024x704.jpg)