РОБОЧА ОНЛАЙН-НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ УПРАВЛІНЬ/ВІДДІЛІВ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
2 серпня поточного року за дорученням голови Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША відбулась робоча онлайн-нарада з керівниками управлінь/відділів освіти Білгород-Дністровського району. Засідання провела перший заступник голови Білгород-Дністровської райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА.
Учасники наради доповідали про стан готовності закладів освіти району до 2023 – 2024 навчального року, вимоги щодо обладнання захисних споруд цивільного захисту у закладах освіти в умовах воєнного стану та результати усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у закладах освіти.
По закінченню засідання учасникам були надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0004-2-1024x649.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0006-2-1024x734.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0010-2-1024x672.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0011-2-1-1024x726.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/osvita2-1024x624.jpg)