РОБОЧА НАРАДА З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогодні, 29 квітня, відбулась чергова робоча нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адмінстрації під очільництвом т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Тетяни ПОНОМАРЕНКО.
В ході зустрічі присутні обговорили питання про здійснення контролю за правильністю нарахування соціальних державних допомог в березні 2024 року, участь в тренінгу з кейс-менеджменту у сфері захисту дітей для соціальних працівників та соціальних менеджерів, результати виїзду до Сергіївської селищної ради, плани роботи та заходів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації на тиждень.
По закінченню засідання Тетяна ПОНОМАРЕНКО надала доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-29-at-10.32.21-1-1024x932.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-29-at-10.32.30-983x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-29-at-10.33.07-1-924x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-29-at-10.33.07-1024x341.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-29-at-10.33.08-1024x985.jpeg)