РОБОЧА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації протягом І кварталу поточного року, обсяг коштів місцевих бюджетів району на підтримку Сил безпеки та оборони, посів ярих зернових культур та стан посівів озимих культур на території району, хід виконання розпорядчих документів Одеської ОД(В)А та Білгород-Дністровської РД(В)А щодо заходів мобілізації на території Білгород-Дністровського району, стан злочинності на території району, аналіз адміністративних правопорушень та інші питання поточної діяльності структурних підрозділів РДА були розглянуті у ході роботи щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ТП ЦОВВ та ОМС, яка відбулась сьогодні, 22 квітня.
За дорученням голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША, нарада пройшла під головуванням першого заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ, за участі заступника голови Максима БРИТКОВА.
З усіх питань, винесених на обговорення, доповідали керівники структурних підрозділів РДА.
Інформуючи учасників наради щодо стану посівів ярих зернових культур та стан озимих культур на території району, т.в.о. начальника відділу економіки та АПР РДА Лариса ЖУЖА зокрема, зазначила, що станом на поточний момент на території району засіяно 34,8 тис. га, з них 22,9 тис. га зернових та зернобобових культур, 11,8 тис.га технічних культур. Посів пшениці, ячменю, гороху, вівса, сочевиці, нута, льону та ріпаку завершено. Продовжується посів соняшника, кукурудзи та гірчиці. Також доповідачка наголосила, що стан посівів озимих культур знаходиться: в доброму стані – 55 %, 44,0 % – в задовільному, слабкі – 1 %, загиблих не має. Площа загиблого озимого ріпаку під врожай 2025 року – складає 2537 га. Надалі загальний стан посівів по району буде залежити від погодних умов, продуктивної вологості в грунті.
На території району завершено весняне підживлення озимих зернових культур азотними добривами майже на площі 88 тис.га, озимий ріпак (59 тис.га) потребує додаткового підживлення на площах, які підмерзли. Обробка посівів гербіцидами (від бур’яна) та фунгіцидами (від хвороб) продовжується. Своєчасне підживлення забезпечує приріст урожаю на 20-25%.
Підсумовуючи результати наради були надані відповідні доручення.






