П’ять цитат Мирослава Мариновича з подкасту «Простими словами», завдяки яким вам точно захочеться прослухати його інтерв’ю повністю:

💬 «Коли в таборі були моменти депресії, то вони не стосувалися мого головного вибору. Бо вибір давав відчуття, що я йду правильним шляхом. На тому шляху мені може бути зле, я можу страждати, але це мій шлях»

💬 «Стримуючи свою ненависть, ти не робиш подарунок тому, кого ненавидиш, ти робиш подарунок собі, бо не дозволяєш собі впасти в цю пастку»

💬 «Ми воюємо з ворогом не тому, що ми його ненавидимо, а тому, що ми любимо тих, хто у нас за спиною, тих, кого ми захищаємо».

💬 «Коли ти на фронті, ти не можеш без ненависті, ти її набираєшся. Але потім ти мусиш її позбутися, бо це дуже небезпечно для організму»

💬 «Сьогодні я бачу за молоддю, що свобода них усередині. Бути вільними – це для них природно»

▶️ Мирослав Маринович, український дисидент і політв’язень часів СРСР, засновник і голова амністійного руху в Україні, філософ, релігієзнавець, публіцист, радник ректора Українського католицького університету став гостем нового епізоду сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна, що виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олена Зеленська.

📍 Його життєвий шлях і громадська діяльність стали прикладом стійкості для кількох поколінь українців. У розмові він поділився особистими історіями проходження випробувань у засланні й тим, як йому вдається опановувати ненависть і зберігати гідність у найскладніших життєвих ситуаціях.

📰 Конспект інтерв’ю тут: https://www.village.com.ua/…/351697-prostimy-slovami-4…

📻 Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:

▫️ Apple Podcasts – https://apple.co/4c0N1qE

▫️ Google Podcasts – https://bit.ly/45nMdJQ

▫️ SoundCloud – https://bit.ly/4bhlq3v

▫️ Spotify – https://spoti.fi/4c9M4fo

▫️ YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=pPE6PZ7JfKY&t=616s

ℹ️ Сезон «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» виходить у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська із впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?

Проєкт реалізовано у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за підтримки World Health Organization (WHO)

#тияк

Перейти до вмісту