ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ В САФ’ЯНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
В закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади завершився І (шкільний) етап змагань, відбувається активна підготовка юних спортсменів до участі у ІІ територіальному етапі.
На участь у змаганнях офіційно зареєстровано 44 команди 16 закладів освіти з таких видів спорту: волейбол (юнаки, дівчата), баскетбол (юнаки, дівчата), футзал.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425722451_719045250366549_64135723495794729_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426248611_719045227033218_2385092318889103939_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425978191_719045200366554_6742224843277287305_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425528063_719045277033213_4139038419836472231_n.jpg)