ПІДТРИМКА КРАФТОВОГО ВИРОБНИЦТВА ОДЕЩИНИ

Крафтова продукція все частіше потрапляє до споживчих кошиків. І це не дивно, адже в українців з’являється потреба у пізнанні продукції, яку вони споживають, та історій тих, хто її виготовляє.

Гості та запрошені регіонального Форуму «Крафтовий бізнес Одещини», що відбувся 9 серпня у м.Одеса, мали змогу ознайомитися із фермерською продукцією малих виробників, а учасники заходу продемонструвати унікальну локальну продукцію власного виробництва.

Приємно відзначити, що Білгород-Дністровський район на високому рівні презентував крафтярів району із широким спектром різноманітної продукції.

На крафтовій локації усі бажаючі мали змогу скуштувати біле, червоне й рожеве п’янке вино Рислінг, Аліготе, Цитрон, Мускат Одеський, Первісток магарача, Пено-грі, Трамінер, Одеський чорний, Кабарне совиньон, Кабарне кортіс, Кабарне фран, Бастардо, Мерло, Сапіраві, Кагор  від ТОВ «Братове» (Саратська ТГ), виробники: Білалова-Пилецька Ярослава Анзорівна, Білалов Анзор Елдарович; запашний мед від Коновки Андрія Валерійовича (Шабівська ТГ); смачні сири від ФОП «Корнюшенко Наталя» (Європейська сироварня) (Шабівська ТГ); вино від знаного в своїй місцевості винороба Петрова Валерія Петровича (Татарбунарська ТГ), смаколики від ФОП Горобченко Юлія Сергіївна Цукерня «Limerence» (Білгород-Дністровський), ознайомитися із широким вибором олії та борошна від ФОП Тараненко Юрій Анатолійович (Білгород-Дністровський) та виготовленням шафрану від ФОП Надії Кучер.

Як одностайно відзначали організатори заходу: крафтове виробництво – це перш за все нові робочі місця в сільській місцевості, а також прояв підприємницького хисту на мікрорівні людей, які не можуть відразу створити великий бізнес. Крафтова продукція Одщини є конкурентоспроможною на міжнародній арені. Це можна побачити на прикладі виробників сиру та вина, які щороку привозять призові місця в Україну.

Загалом учасники заходу високо оцінили усі крафтові смаколики. Тому й переконані, що для України потрібен дієвий механізм підтримки та розвитку саме найменших виробників.

Перейти до вмісту