Партнерство в дії
Завдяки активній роботі Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області постійно розширюються горизонти партнерської допомоги та добросусідства.
В рамках угоди про співробітництво між Одеською ОДА та Лодзинським воєводством Республіка Польща від 2009 року було надано черговий пакет допомоги, для забезпечення першочергових потреб населення Одеської області у сфері охорони здоров’я.
Було отримано передове підйомне медичне обладнання, апарати УЗД та чисельні перев’язувальні набори, що, в свою чергу, забезпечать максимально якісне та оперативне надання кваліфікованої медичної допомоги у разі екстрених подій та допоможе врятувати якомога більшу кількість дитячих життів.
Зазначену допомогу передано до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні для забезпечення потреб у наданні невідкладної допомоги дітям, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій та атак країни-терориста.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-19-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-18-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-26-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-9-1024x817.jpg)