Оздоровлення дітей, співпраця у галузі медицини та IT-технологій, стажування для талановитої молоді – ці та інші питання обговорили на онлайн-зустрічі з заступницею губернатора провінції Стамбул Турецької Республіки пані Озлем Бозкурт Геврек.
У контексті діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області обговорили можливість організації бізнес-місій обох регіонів, а також пошуку партнерів для реалізації інфраструктурних проєктів.
Наша співпраця можлива завдяки діючій угоді між Одеською ОВА та Губернаторством Стамбулу про торгово-економічне, науково-технічне та гуманітарне співробітництво від 2002 року.
Вдячні цьому братському регіону за всебічну допомогу під час повномасштабного вторгнення, підтримку Одещини та України.
Розраховуємо на подальшу співпрацю
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-15-1024x689.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-14-1024x576.jpg)