ОНЛАЙН ЗАХІД З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ
На минулому тижні начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА та спеціалісти служби взяли участь в онлайн вебінарі на тему: «В сімʼї підліток, як будувати стосунки». В ході заходу розглянули питання характеристики психічного та особистісного розвитку підлітка, змін у спілкуванні з оточуючими, відстоювання особистих кордонів, важливості статевого виховання. За результатами отримано рекомендації з налагодження стосунків між батьками та підлітками.
В зустрічі також взяли участь батьки- вихователі, прийомні батьки, патронатні батьки, а також фахівці які працюють з сімʼями, дітьми та підлітками.
Онлайн вебінар пройшов під керівництвом соціальної благодійної організації «СОС Дитячі містечка».
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-10.29.01-4-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-10.29.01-3-1-690x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-10.29.01-2-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-10.29.01-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-10.29.01-1024x768.jpeg)