ОНЛАЙН НАРАДА З ОСВІТНІХ ПИТАНЬ
25 квітня перший заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА, спільно із спеціалістами відповідного напрямку роботи, взяла участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови Одеської ОДА Антона ШАЛИГАЙЛА. В ході зустрічі обговорили отримання державної субвенції на укриття, інших субвенцій, організацію завершення навчального року, особливості проведення НМТ в регіоні тощо. Зустріч пройшла у конструктивному ключі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-25-at-16.13.53-1024x576.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-4-1024x904.jpg)