ОНЛАЙН НАРАДА ЩОДО СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ОБЛАСТІ
07 листопада 2023 року під головуванням заступника голови Одеської державної адміністрації Сергія КРОПИВИ відбулася селекторна нарада з обговорення суспільно-політичної діяльності в області.
В онлайн нараді взяли участь голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ спільно з заступниками та фахівцями відповідного напрямку роботи.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/11-1-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/12-1024x683.jpg)