ОДЕЩИНА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ “СУСІДИ”
Одещина приєдналась до Всеукраїнського проєкту “Сусіди”, в рамках якого області-партнери або міста-партнери допомагають формувати один для одного продовольчу частину.
Лише за сьогодні Гуманітарним штабом Одеської області зібрано та надіслано тисячу комплектів гуманітарної допомоги нашим сусідам до Миколаївської області.
В комплекті усі необхідні продукти: консерви, молоко тривалого зберігання, макарони, сонячна олія, печиво, чай, цукор, крупа, борошно. Усі продукти харчування надіслані у розрахунку на місяць споживання для кожної особи сусідньої області.
Перша партія допомоги від одеситів вже в дорозі, а ми – готуємо наступну!
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277246961_334211228740267_7420592930780815926_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277355812_334211128740277_3978641458453682889_n.jpg)