Одещина, попри всі випробування, крокує тільки вперед і перемагає!
Територіальні змагання “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч” тривають! Згідно затвердженого календарного плану, у різних куточках нашої області, у запеклій боротьбі, чи не щодня визначаються команди, які представлятимуть свою школу та громаду у наступному, районному етапі.
Залюбки підбиваємо підсумки п’ятого змагального тижня.
Отже, у 16 громадах регіону 96 команд виборювали перемогу, 21 з них витягла щасливий квиток і проходить далі. Все завдяки своїй наполегливості та спортивній удачі.
1064 учасники демонстрували, в першу чергу собі, на що здатні. Ми пишаємося кожним і кожною! Разом з вашими наставниками радіємо вашим досягненням і зичимо бути в лідерах й по життю, і на спортивних аренах.
Вітаємо юних черлідерок, баскетболістів, баскетболісток, волейболістів, волейболісток, чемпіонів з футзалу та спортивного орієнтування з високим результатом! Так тримати! Знай наших!
#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#scl_факти#scl_odesaregion
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432145413_805709651590420_5325843218967609301_n-768x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432098598_805709628257089_7244891167425059661_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432095301_805709614923757_6038443010587008986_n-1024x522.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432159288_805709594923759_3817988777254268714_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432347980_805708374923881_4876363619593003054_n-1024x480.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432111261_805709578257094_1913315223063622908_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430315895_805709564923762_8221501846490498184_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430222426_805709541590431_7463596344920756634_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432267055_805708251590560_6332910549436581516_n-1024x461.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432063119_805709531590432_8131885075114638268_n-1024x553.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432322003_805708204923898_5374476960517443509_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430307571_805709504923768_460368458814720725_n-1024x603.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430315260_805708951590490_3289242967614594650_n-658x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432132894_805708921590493_1365950870590084018_n-1024x733.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430288923_805715441589841_5977945168216501954_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430335179_805715401589845_6886003554995420165_n-768x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432127335_805715368256515_6927181828329986388_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430315467_805715348256517_4313988500321739533_n-576x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430315029_805715324923186_8183149186394188975_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429576346_805715304923188_5808403192548070161_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432112489_805711328256919_3506489694788488581_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430300382_805711304923588_5374586365205094025_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432050002_805711284923590_7126785227299689385_n-768x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430319173_805709744923744_7510412202578739082_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432175651_805709724923746_6200547642136800709_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432053512_805709701590415_3465622602156714434_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432061875_805709671590418_2051207568090625420_n-1024x768.jpg)