Нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації
На нараді з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка відбулась 29 січня, було розглянуто ряд важливих питань, серед яких зміни в законодавстві у сфері соціального захисту населення, призначення державних соціальних допомог по Шабівській сільській раді за минулий рік, проходження навчання з професійної адаптації ветеранами війни, план роботи та заходів управління соціального захисту населення райдержадміністрації на поточний тиждень тощо.
По кожному з питань, що виносились на розгляд щотижневої наради, інформацію надавали спеціалісти управління за відповідними напрямками роботи. По всім питанням були надані доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-31-at-09.03.41-1-1024x548.jpeg)