Нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації
Питанням щодо виконання програми «Підтримки управління соціального захисту населення від сільських, селищних, міських рад за 2024 рік» розпочала свою роботу сьогодні, 15 липня, щотижнева апаратна нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Нарада пройшла під головуванням т.в.о. начальника управління соціального захисту населення РДА Жанни ХМІЛЕВСЬКОЇ. З даного питання присутніх інформувала т.в.о. начальника фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мілена РЕВАЦЬКА.
Окрім того, були розглянуті результати роботи окремих працівників управління, здійснення контролю за правильністю нарахування соціальних державних допомог в травні 2024 року та інші поточні питання діяльності управління.
По всім питанням, що виносились на розгляд щотижневої наради, були надані доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/3d200ae5-546d-4ab4-95ee-2c548f5c3827-1024x648.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/08f8e6e5-0da3-46fc-a33a-e687e5754194-922x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/7692a5e2-18c0-49b4-a1b8-3b9d2e3ea7de-956x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/b111ac19-f492-4ead-8d2d-c0d31b072958-697x1024.jpeg)