НАРАДА З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Щодо проєкту підвищення рівня знань англійської мови у функціонуванні державних органів, результати виїзду до Шабівської сільської ради з питань надання соціальних послуг в громаді, правильності прийняття пакетів документів на призначення державних соціальних допомог, плану роботи та заходів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації на тиждень – ці та інші питання обговорили в ході наради, яка відбулась 8 квітня.
Засідання очолила т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ПОНОМАРЕНКО.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-08-at-15.03.26-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-08-at-15.03.31-858x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-08-at-15.03.32-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-08-at-15.03.32-2.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-08-at-15.03.32-1024x477.jpeg)