НАРАДА В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ
1 вересня поточного року працівники Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації взяли участь в нараді, яка відбулась у режимі онлайн.
На порядку денному перебувало питання додаткового розміщення на території Білгород-Дністровського району евакуйованих громадян з неокупованих територій Донеччини та внутрішньо переміщених осіб, їх реєстрації, а також оформлення відповідної фінансової допомоги тим, хто безкоштовно надасть прихисток внутрішнім переселенцям.
В Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації постійно ведеться робота щодо розміщення, реєстрації та надання всебічної підтримки внутрішньо переміщеним особам.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-02_10-05-17-735.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-02_10-05-43-237.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-02_10-05-48-956.jpg)