НАРАДА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІІНІСТРАЦІЇ З ПРЕСТАВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ВІДПОЧИНКУ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
8 червня поточного року очільник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів робочу нараду з представниками Кароліно-Бугазької територіальної громади, та підприємцями району.
Відкриваючи нараду голова-начальник проінформував про критичні наслідки ситуації на Каховській ГЕС та закликав присутніх надавати посильну допомогу мешканцям Херсонської області.
Актуальним питанням зустрічі стало обговорення податків та зборів з юридичних, фізичних осіб-підприємців на території Кароліно-Бугазької сільської ради за 2022-2023 роки. Присутніх інформували заступник голови Кароліно-Бугазької сільської громади – Євген ІВАНІЙ, голова бюджетної комісії – Олеся ШУМІЛКІНА, начальник Білгород-Дністровської ДПІ ГУДПС в Одеській області – Ігор БОЙЧЕНКО.
Присутні активно долучились до обговорення даного питання .
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-1-1024x432.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-1-1024x698.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/7-1-1024x510.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/8-1024x818.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/9-1024x501.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/10-1024x586.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/11-1024x576.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/12-1024x597.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/13-1024x651.jpeg)