НАЧАЛЬНИК ООВА ОЛЕГ КІПЕР ЗУСТРІВСЯ З МЕРОМ ТАЛЛІНУ МІХАЇЛОМ КИЛВАРТОМ
З початку повномасштабної війни Естонська Республіка постійно надає Україні воєнну та гуманітарну допомогу, а також активно приймає українських біженців.
В березні минулого року міський голова Таллінну одним із перших відвідав Україну, та запевнив, що Таллінн підтримував і буде підтримувати нашу країну у подоланні наслідків російської агресії.
Завдяки підтримці пана мера, цього літа півсотні дітей військових з Одещини відпочили у Таллінні. Плануємо поїздку для малечі й на наступний рік. Дякуємо і за іншу допомогу, яку отримує від міста-побратима наш регіон.
Разом до Перемоги
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399980725_208234602305574_4396058962670315431_n-1024x719.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399882064_208234632305571_5233449045006087477_n-1024x637.jpg)