МОНІТОРИНГОВИЙ ВИЇЗД ДО ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
На поточному тижні т.в.о.начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКХ Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Галина ДОБРЄВА, спільно з начальником відділу фінансів Білгород-Дністровської райдержадміністрації Тетяною ВОЛКАНОВОЮ, здійснили робочий виїзд до Петропавлівської територіальної громади.
В ході перебування в громаді здійснили огляд забезпечення проїзного стану дорогами місцевого значення, утримання сміттєзвалищ, санітарних зон арт свердловин, поточну готовність до проведення двомісячника з благоустрою території громади.
Окрім того, в ході виїзду, спільно з фахівцями відповідного напрямку роботи сільської ради, обговорили питання розрахунку і виплати орендної плати на паї.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-16.37.38-576x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-16.37.07-576x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-16.36.40-1-576x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-16.35.50-576x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-06-at-16.35.15-576x1024.jpeg)