МЕМОРІАЛЬНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ
Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні у місті Білгород-Дністровський пройшли меморіальні заходи. В урочистостях взяв участь голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ. У ході заходу учасники вшанували пам’ять загиблих у роки визвольної війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Обеліску Слави.
У цей день Україна віддає шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни, дякує тим, хто в тилу працею наближав розгром ворога та допомагав відбудовувати Україну з руїн.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-5-1024x632.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/12-2-1024x831.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/13-1-1024x827.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/14-2-1024x878.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/15-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/16-4-1024x540.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/17-1024x887.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/18-1024x710.jpg)