КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ У ПОСТІЙНОМУ РЕЖИМІ
ДОПОМОГУ ОТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ СТАРОКОЗАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації днями передав черговий транш гуманітарної допомоги, а саме борошно, на потреби внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин та родин, які тимчасово перебувають в складних життєвих обставинах, які проживають на території Старокозацької сільської ради.
Тільки спільними зусиллями, щиро допомагаючи один одному ми вистоємо у ці нелегкі для нашої країни часи! А вистоявши – обов’язково переможемо!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/18405.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/29025.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/38609.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/45266.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/53523.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/62510.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/69735.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/95178.jpg)