КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
МОНІТОРИНГОВИЙ ВИЇЗД ДО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
З метою контролю за дотриманням вимог чинного законодавства в частині зберігання продуктів харчування та ліків на гуманітарних складах, що знаходяться в межах територіальних громад Білгород-Дністровського району, була проведена перевірка гуманітарного штабу, що знаходиться на території Мологівської сільської ради.
Моніторинг здійснювався комісією, до складу якої увійшли представники Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації, Держпродспоживслужби та Мологівської територіальної громади.
За результатами перевірки було надано відповідні рекомендації щодо контролю за термінами зберігання продуктів харчування, дотримання температурних режимів та санітарних норм.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/39711.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/46704.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/57269.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/65047.jpg)