КАРАТИСТКИ З ОДЕЩИНИ ЗАВОЮВАЛИ ЗОЛОТО ТА СРІБЛО НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ
На чемпіонаті Європи з карате, який пройшов в іспанській Гвадалахарі, одеситка Анжеліка Терлюга (тренери – Денис Морозов, Володимир Зарецький) завоювала золото в куміте до 55 кг та вкотре довела, що є найкращою каратисткою Європи у своїй ваговій категорії. У фінальному поєдинку Анжеліка впевнено перемогла італійку Вероніку Брунорі – 8:0. Зазначимо, що для Анжеліки це вже третє золото чемпіонату Європи.
Спортсменка з Чорноморська Аніта Серьогіна (тренер – Олександр Тонкошкур) виборола срібну медальв куміте до 61 кг. Нашій спортсменці трішки не пощастило у фіналі, де вона поступилася представниці Німеччини Рім Хаміс – 1:2 на користь німкені. Для Аніти це вже четверта срібна медаль чемпіонату Європи у кар’єрі.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337529431_876394886800944_7838407063839039212_n-827x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337424260_541633227956850_8196100050317298987_n-806x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337420549_910358996685379_8255993435162207552_n-1024x576.jpg)