ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Координаційний гуманітарний штаб, що функціонує при Татарбунарській міській раді продовжує надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, а також мешканцям громади, які тимчасово перебувають в складних життєвих обставинах. Допомога надходить відповідно до отриманих заяв. До гуманітарних наборів входять продукти першої необхідності, дитяче харчування та памперси.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Працюємо щодня! Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/2408.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/8521.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/13696.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/18802.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/21965.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/27643.jpg)