ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
МОНІТОРИНГ ДОТРИМАННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ В «ТОВ «СТАРОКОЗАЦЬКИЙ СИР»
Черговий робочий виїзд з метою моніторингу дотримання правил техніки безпеки та здійснення заходів з охорони праці на підприємствах переробної галузі району, був здійснений 30 серпня поточного року головним спеціалістом з питань охорони праці та техніки безпеки Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Валентином МОГУРЯНОМ до ТОВ «Старокозацький сир», яке очолює Світлана Василівна БОГАЧОВА.
Основною діяльністю господарства є переробка молока та виготовлення з нього продукції широкого найменування.
Під час зустрічі із керівником господарства були обговорені питання дотримання на підприємстві питань з охорони праці та техніки безпеки, проведено навчання з відповідальними спеціалістами, а також надана практична та методична допомога, з метою попередження виробничого травматизму під час усього процесу виготовлення продукції.
У ході зустрічі, головний спеціаліст з питань охорони праці та техніки безпеки вручив посвідчення про проходження навчання з охорони праці керівнику підприємства Світлані Василівні БОГАЧОВІЙ, головному механіку Анатолію Івановичу САНАЛАКІ, головному енергетику Михайлу Івановичу ГАПОНОВУ та начальнику компресорного цеху Миколі Володимировичу ІВАНОВУ.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-08-31_08-34-35-047-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-08-31_08-34-35-304-1024x768.jpg)