ДЕНЬ ЄВРОПИ – СВЯТО МИРУ І ЄДНОСТІ
Другий рік поспіль в України День Європи відзначається 9 травня. Це свято підкреслює ідею миру, єдності та співпраці між країнами, що є важливими цілями для нашої держави в контексті її європейської інтеграції.
Сьогодні, на центральній площі міста відбулись урочисті заходи до Дня Європи, участь в яких взяли голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН, командир 23 загону морської охорони капітан 1 рангу Михайло ПАСЛАВСЬКИЙ, представники рятувальних й правоохоронних підрозділів та громадськість міста.
У ході свята було наголошено, що Україна, безумовно, є частина європейської сім’ї, європейської історії з усіма її прекрасними і непростими часами. Сьогодні Україна готова принести в Європу нових дух – дух боротьби і сили, дух молодої енергії та креативу.
Урочистості заходу додало спільне підняття прапорів Європи та України, а також вручення грамот. Атмосферу святковості створювали творчі колективи художньої самодіяльності міста Білгорода – Дністровського.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-7-1024x645.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-3-1024x799.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-1-1024x586.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-12-1024x636.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-9-1024x588.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-10-1024x736.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-7-1024x706.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-1024x551.jpg)