УРЯД ПРАЦЮЄ НАД ПЕРЕБУДОВОЮ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ПАЛЬНОГО
Одеська обласна військова адміністрації вже пояснювала причини через які виникли проблеми із затримкою постачанням палива на автозаправні комплекси Одеської області. Ключовою причиною й на сьогодні залишаються руйнівні дії російських окупантів. В ході повномасштабної війни з росією знищується та руйнується наша інфраструктура, яка забезпечувала виробництво, постачання і зберігання пального. Це відповідно й впливає на ринок пального і зокрема постачання бензину. Як приклад, зупинка Кременчуцького нафтопереробного заводу, що сталась після російського ракетного удару 24 квітня. Після цього втрачено суттєве внутрішнє джерело пального. Й до нині завод не функціонує. В Одесі внаслідок ракетного удару російських військ пошкоджено нафтобазу та нафтопереробний завод. Влада всіляко намагається перебудувати ланцюжки постачання так, аби забезпечити потреби одеситів по максимуму навіть під час війни. Але зрозумійте, на все потрібен час. До того ж зростає й ціна, оскільки звичайне постачання в період війни неможливе, а нові логістичні маршрути значно складніші та довші. «Хочу зазначити, що впродовж найближчих двох тижнів Уряд[…Читати далі…]
Читати далі