ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО УВЕЧЕРІ 116-ГО ДНЯ ВІДБИТТЯ ПОВНОМАСШТАБНОЇ АГРЕСІЇ
Українці й українки! Усі наші захисники й захисниці! Сьогодні в нашій країні було багато привітань. 19 червня – День медика, одночасно День батька і День фермера. Звичайно, хочу подякувати сьогодні всім нашим лікарям, усім українським медичним сестричкам, які від 24 лютого – буквально на передовій. Дякую за десятки тисяч других днів народження, які ви подарували нашим військовим, нашим цивільним, нашим українським дітям. Дякую за порятунок життів на фронті, за порятунок у лікарнях, в госпіталях по всій нашій державі. Українські лікарі – це безліч прикладів надзвичайного героїзму. Героїзму тих, хто робив операції під обстрілами. Хто працював у блокаді в Маріуполі. Хто витримав окупацію, полон і навіть у таких умовах, наскільки це було можливо, рятував життя – найголовніше. Хочу подякувати сьогодні й нашим фермерам. Тим, хто обороняв свої громади навіть голіруч, коли зупиняв російських військових. Хто попри війну забезпечив посівну кампанію. Тим, кого навіть прозвали «тракторними військами», коли вони забирали російську трофейну техніку з поля бою.[…Читати далі…]
Читати далі