ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО УВЕЧЕРІ 116-ГО ДНЯ ВІДБИТТЯ ПОВНОМАСШТАБНОЇ АГРЕСІЇ

Українці й українки! Усі наші захисники й захисниці! Сьогодні в нашій країні було багато привітань. 19 червня – День медика, одночасно День батька і День фермера. Звичайно, хочу подякувати сьогодні всім нашим лікарям, усім українським медичним сестричкам, які від 24 лютого – буквально на передовій. Дякую за десятки тисяч других днів народження, які ви подарували нашим військовим, нашим цивільним, нашим українським дітям. Дякую за порятунок життів на фронті, за порятунок у лікарнях, в госпіталях по всій нашій державі. Українські лікарі – це безліч прикладів надзвичайного героїзму. Героїзму тих, хто робив операції під обстрілами. Хто працював у блокаді в Маріуполі. Хто витримав окупацію, полон і навіть у таких умовах, наскільки це було можливо, рятував життя – найголовніше. Хочу подякувати сьогодні й нашим фермерам. Тим, хто обороняв свої громади навіть голіруч, коли зупиняв російських військових. Хто попри війну забезпечив посівну кампанію. Тим, кого навіть прозвали «тракторними військами», коли вони забирали російську трофейну техніку з поля бою.[…Читати далі…]

Читати далі

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ-НАЧАЛЬНИКА МАКСИМ БРИТКОВ ПРИВІТАВ МЕДИКІВ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

За дорученням голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША, заступник голови-начальника Максим БРИТКОВ взяв участь в роботі 19 сесії VIII скликання Саратської селищної ради, яка проходила 17 червня 2022 року. Користуючись нагодою заступник голови-начальника районної військової адміністрації привітав присутніх у залі керівників медичних установ Саратської селищної ради: БАЛАНА Романа Миколайовича, в. о. директора Комунального підприємства «Саратська центральна лікарня» та СТОГНІЙ Олександру Павлівну, директора Комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги» із професійним святом – Днем медичного працівника. Відзначаючи важливість і відповідальність, яка покладена на медиків по збереженню найціннішого – людського життя, Максим БРИТКОВ побажав усім лікарям, медсестрам та медичним працівникам закладів охорони здоров’я міцного здоров’я та невичерпних сил у справі подальшого лікування та порятунку українців. Дякуючи за високий професіоналізм, відповідальність, самопожертву та людяність, заступник голови вручив медичним працівникам лікарських установ Саратської селищної ради Грамоти Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації.

Читати далі

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО СИТУАЦІЇ НА ОДЕЩИНІ

У межах робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо поточної ситуації в регіоні. Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко проінформував учасників наради про заходи з оборони регіону. Також ішлося про шляхи організації коридору для вивезення агропромислової продукції з портів Одещини. За словами Максима Марченка, через російську агресію в портах області заблоковано 39 цивільних суден під прапорами 14 країн світу. Учасники зустрічі обговорили питання збору врожаю в області та заходи щодо забезпечення сільськогосподарською технікою. Також ішлося про соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Одещині. На нараді заслухали інформацію стосовно наслідків ракетних ударів російських окупантів по Одеській області. Жертвами обстрілів стали 55 мешканців регіону, зруйновано низку об’єктів інфраструктури. Крім того, було обговорено питання роботи промислових підприємств області під час російської агресії. Учасники наради заслухали інформацію командувача Військово-Морських сил ЗСУ Олексія Неїжпапи щодо безпекової ситуації в акваторії Чорного моря та забезпечення підрозділів ВМС. Глава держави[…Читати далі…]

Читати далі

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗА ПІДСУМКАМИ 115-ГО ДНЯ ВІЙНИ

Бажаю здоров’я! Нічний, майже ранковий звіт. Повертаюся з півдня – відвідав сьогодні наші передові позиції на Миколаївщині, відвідав сам Миколаїв, а також Одеську область. Поспілкувався з нашими захисниками, захисницями – військові, поліцейські, нацгвардійці, тероборона. Настрій у них – упевнений, і по очах видно, що всі вони не сумніваються в нашій перемозі. Подякував за службу, за захист нашої держави. Подякував батькам таких хоробрих дітей. Справді дуже міцних. Вручив нагороди найкращим. Вручив орден «Золота Зірка» Герою України – полковнику Вадиму Сухаревському, командиру 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, і море буде українським і безпечним. І в Миколаєві, і в Одесі провів наради з нашими військовими, з усіма посадовцями, які відповідають за оборону й забезпечення цих областей. Заслухав доповіді щодо руйнувань, яких області зазнали від російських ударів. Втрати – значні. Багато житлових будинків зруйновано, порушена цивільна логістика, багато соціальних питань. Доручив зробити більш системною допомогу людям,[…Читати далі…]

Читати далі

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Щоранку о 09:00 ми згадуємо загиблих від рук російських загарбників, щодня ми запалюємо свічки пам’яті та схиляємо голови у скорботі під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.

Читати далі

ГОЛОВА-НАЧАЛЬНИК БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ПРИВІТАВ ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ З ЇХ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

18 червня в Україні традиційно відзначається День дільничного офіцера поліції. Напередодні цієї дати голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ привітав дільничних міста і району, особисто завітавши до Білгород-Дністровського районного відділу поліції. Звертаючись до присутніх дільничних інспекторів Василь САМОКИШ, у першу чергу, відзначив велику значущість і відповідальність, що покладені на правоохоронців. Адже саме дільничні найбільше взаємодіють з населенням, виявляють та розкривають злочини, проводять профілактичну роботу. Також начальник районної військової адміністрації зазначив, що нелегкі робочі будні вимагають від кожного дільничного офіцера поліції високого професіоналізму, повної віддачі сил та постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у біду. Ще більше відповідальності та обов’язків додалось правоохоронцям з початком російської агресії проти нашої країни. Але тільки спільними зусиллями, долаючи всі виклики долі, можна досягти високих результатів на благо району та добробуту його мешканців. Також Василь САМОКИШ подякував кожному працівнику дільничної поліції за щоденне забезпечення порядку, допомогу людям у різних складних та критичних[…Читати далі…]

Читати далі

ПРИВІТАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КНП «ЦЕНТР ПМСД БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

17 червня 2022 року, за дорученням голови-начальника Білгород-Дністровської районної держаної (військової) адміністрації Василя САМОКИША, заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА привітала лікарів, фельдшерів, медичних сестер, лаборантів та всіх інших медичних працівників КНП «Центр ПМСД Білгород-Дністровської районної ради» з нагоди їх професійного свята – Дня медичного працівника. У своєму вітальному зверненні до медперсоналу лікарської установи Тетяна ДОМЧИНСЬКА зазначила, що свято медичного працівника по праву розділяють ще тисячі людей, яким лікарі подарували радість одужання, які вірять у їх знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу. Щиро завдячуючи за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім, хто працює в закладах охорони здоров’я та тим, хто сьогодні на передовій рятує життя наших захисників, заступник начальника районної військової адміністрації побажала всім міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя під мирним небом. Також Тетяна ДОМЧИНСЬКА спільно з головою Білгород-Дністровської районної ради Григорієм МЕЛЬНИЧЕНКОМ вручила грамоти Білгород-Дністровської районної державної адміністрації кращим працівникам КНП «Центр[…Читати далі…]

Читати далі

ГОЛОВА-НАЧАЛЬНИК БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ САМОКИШ ПРИВІТАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

17 червня 2022 року голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації привітав лікарів та медичних сестер КНП «Білгород-Дністровська районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради з їх професійним святом – Днем медичного працівника, особисто завітавши до медичної установи. Вітаючи працівників районної лікарні, Василь САМОКИШ відзначив нелегку працю і велику суспільну відповідальність, яка лежить на медиках по збереженню життя і здоров’я мешканців нашого району. Також начальник районної військової адміністрації зазначив, що День медичного працівника відзначають не лише лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людського життя. Василь САМОКИШ висловив щиру вдячність медикам всіх ланок, адже їх робота, особливо сьогодні, в умовах військових дій та захворюваності на COVID-19, є дуже важливою та небезпечною. У руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль. І повернення людям здоров’я залежать не тільки від рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого[…Читати далі…]

Читати далі

ГОЛОВА –НАЧАЛЬНИК БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ САМОКИШ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

16 червня 2022 року голова-начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василь САМОКИШ взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня медичного працівника, які відбулись в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради. Розпочався захід відео презентацією про історію та розвиток медицини в Білгород-Дністровському районі. Організатори урочистостей підготували унікальний фільм, заснований на документальних фактах та свідченнях учасників розбудови та становлення медичної галузі в нашому регіоні. Вітаючи присутніх лікарів та медичних працівників закладів охорони здоров’я, а в їх особах всю велику і дружню родину медиків Білгород-Дністровського району з їх професійним святом, Василь САМОКИШ подякував усім лікарям, фельдшерам, лаборантам, медичним сестрам та всім працівникам медичних установ за їх самовіддану працю, яка не припиняється ні в будні, ні в свята, ні в день, ні в ночі. Особливо начальник районної військової адміністрації відзначив роботу тих медиків, які з перших днів війни рятують життя наших захисників, повертають здоров’я і надію цивільним громадянам, які опинилися у самому пеклі воєнних подій. А[…Читати далі…]

Читати далі

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ УРЯДУ ДОПОМАГАЮТЬ. МЗС

Для прийому звернень громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій за кордоном, загрози життю або здоров’ю громадян України за кордоном працює оперативна цілодобова гаряча лінія Міністерства закордонних справ України +38 044 238 15 88 та електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua. УВАГА! Лінія екстреного зв’язку не використовується для надання довідкової інформації та консультацій з консульсько-правових питань і питань отримання консульських послуг. Така інформація міститься на веб-сайтах МЗС та закордонних дипломатичних установ України (розділ «Консульські питання») або надається у телефонному режимі українськими консулами в країні перебування. Детальна інформація щодо чинного режиму в’їзду, транзитного проїзду та правил перебування громадян України в різних країнах світу, зокрема щодо умов діючих програм тимчасового захисту для вимушених переселенців з України, розміщена на інформаційному ресурсі МЗС.

Читати далі
Перейти до вмісту