ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ – ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ
4 липня 2022 року, в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації відбулась зустріч із представниками підприємств, установ, організацій у сферах обслуговування, торгівлі, розваг, що розташовані на території нашого району під головуванням голови-начальника районної військової адміністрації Василя САМОКИША, за участю заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ. Основним питанням зустрічі було забезпечення дотримання заходів цивільного захисту на період воєнного стану у закладах сфери обслуговування, торгівлі та розваг під час отримання сигналу «Повітряна тривога». Відкриваючи зустріч, Василь САМОКИШ наголошував на тому, що, з огляду на події, які відбуваються в нашій країні, на випадки цілеспрямованих обстрілів цивільної інфраструктури, до яких вдається ворог, щоб посіяти страх і паніку серед мирного населення, забезпечення безпеки громадян району – це першочергове завдання усіх відповідальних осіб. І кожен на своєму місці має докласти максимум зусиль задля створення належних умов щодо збереження життя і здоров’я відвідувачів торгівельно-розважальних закладів. З алгоритмом дій та правилами поводження керівництва та адміністративного персоналу під час отримання сигналу: «ПОВІТРЯНА[…Читати далі…]
Читати далі