БАТЬКІВССЬКА ПЕРЕВІРКА ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ МАРАЗЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
В Білгород-Дністровському районі продовжуються заходи із ознайомлення батьків із захисними спорудами, які облаштовуються в закладах освіти перед початком нового навчального року.
Так, 7 серпня, адміністрація та педагогічний колектив освітнього закладу Маразліївської сільської ради запросили до себе з екскурсією батьків своїх учнів. В ході зустрічі педагоги також проводили із відвідувачами роз’яснювальну бесіду, під час якої ознайомлювали батьків із особливостями навчального процесу в умовах воєнного стану.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296476684_1446959282383240_512787513658940355_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296494808_1446959229049912_6993920755111439657_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296679015_1446959345716567_5706863331930418055_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296680624_1446959085716593_2896434700619571418_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296999906_1446959139049921_2997008606205527540_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297434951_1446959162383252_211243292144054198_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297848406_1446983319047503_7874653673734102337_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297948146_1446959322383236_7958355443073235348_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298102451_1446959182383250_2714760397323796608_n.jpg)