АПАРАТНА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ
13 червня голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Згідно порядку денного розглядались питання про моніторинг захисних споруд цивільного захисту у Білгород-Дністровському районі, поточний стан справ та зміни в організації роботи з внутрішньо переміщеними особами, стан екологічної ситуації на території Білгород-Дністровського району, захист прав та інтересів дітей в Білгород-Дністровському районі в умовах воєнного стану, роботу відділу комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності з громадською радою та інші питання. Керівники структурних підрозділів відзвітувались про проведену роботу за минулий та плани роботи на поточний тиждень. За результатами апаратної наради голова надав ряд доручень до виконання.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-4-1024x586.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-4-1024x912.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/5-2-1024x613.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-4-1024x903.jpg)