АПАРАТНА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ
6 червня голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Згідно порядку денного розглядались питання про забезпечення якісною медичною допомогою внутрішньо переміщених осіб Білгород-Дністровського району, стан водопостачання на території району, стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, моніторинг підготовки до проведення комплексу збиральних робіт, про сучасні тенденції нормативно-правового забезпечення діяльності органів публічної влади та розгляд нормативно-правових документів, що надходять до Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Керівники структурних підрозділів відзвітувались про проведену роботу за минулий та плани роботи на поточний тиждень. За результатами апаратної наради голова надав ряд доручень до виконання.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-1024x784.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-1024x846.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-1024x793.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-1024x771.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-1024x690.jpg)