Альбом безбар’єрних рішень – готовий зручний інструмент для втілення безбар’єрності у просторах навколо.

Разом із безбар’єрними рішеннями – тими, які будуть зручними для усіх користувачів, Альбом описує і бар’єрні – ті, які роблять простір недоступним або навіть можуть бути небезпечними. Наприклад ⬇️

🔴 Якщо над входом у під’їзд будинку немає навісу або ж він замалий, то в негоду поверхня біля дверей буде слизькою.

🔴Важкі залізні двері складно відчиняти і не завжди можна втримати. Якщо такі двері мають автодотягувач (без можливості фіксації), ними незручно користуватися людині на кріслі колісному, з милицями, батькам із дитячим візочком, дітям, людям літнього віку. Високі пороги – ще один бар’єр.

🔴 Недостатнє освітлення на подвір’ї та в під’їздах робить простір небезпечним для людей з порушеннями зору.

🔴 Занадто яскраве чи тьмяне освітлення або перебої з ним (мерехтіння, потріскування) можуть викликати сенсорне перевантаження у дітей та дорослих з аутизмом чи іншими нейровідмінностями.

Більше прикладів того, як не варто робити, аби не множити бар’єри – у Альбомі безбар’єрних рішень 📲https://bbu.org.ua/pershii-rozdil-albomu-bezbar-iernih…

ℹ️ Альбом безбар’єрних рішень створено в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів». Проєкт реалізовано Безбар’єрність спільно з Мінрегіон у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія GIZ Ukraine за фінансування Урядів Німеччини (Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew) та Швейцарії (Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні). Розробник Альбому – урбан-бюро Big City Lab.

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree

Возможно, это графический образ (1 человек и текст)

Все реакции:

2121

Перейти до вмісту