Гранти в рамках проекту «Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)
https://gurt.org.ua/news/grants/97398/
Тема: Гранти, що видаються в рамках проекту “Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)” – річна програмна заява, № 001 APS-PRO-INTEGRITY-FY2024
Джерело підтримки грантів: грантовий фонд –посилення інституційної спроможності антикорупційних органів на національному рівні для покращення умов запобігання, виявлення та стримування корупції для сприяння стійкості, відновлення та відбудови України (на 2024 фінансовий рік)
Тип оголошення: річна програмна заява
Кінцевий термін надсилання запитань: запитання приймаються на постійній основі протягом періоду дії річної програмної заяви.
Технічні наради з потенційними партнерами згідно річної програмної заяви:
компанія DAI буде проводити інформаційні сесії згідно річної програмної заяви онлайн, під час яких потенційні учасники зможуть поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо програми у наступні дати:
15 квітня 2024 року
Переклад на українську мову буде забезпечено, у разі виникнення запитань звертайтеся за адресою: pro-integrity_grants@dai.com
Кінцевий термін подачі концептуальних заявок:
заявки на участь у грантовій програмі можна надсилати в будь-який час на постійній основі протягом року від 1 квітня до 31 грудня 2024.
Усі заявки будуть розглядатися на постійній основі до кінця місяця від дати подачі. Після розгляду заявок команда проекту збиратиме Оціночний Комітет для аналізу та оцінки пропозицій щонайменше один раз на два (2) місяці або частіше за необхідності та на розсуд керівництва компанії DAI.
Кінцева дата дії програми: 31 грудня 2024
Електронна адреса для надсилання концептуальних заявок: pro-integrity_grants@dai.com
Проект “Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)” за підтримки USAID та FCDO – це програма, яку реалізує компанія DAI, та яка розрахована на 5 років, і яку було запущено в грудні 2023 року. Мета проекту “Сприяння доброчесності в публічному секторі (Pro-Integrity)” – зменшення проявів корупції та пов’язаних з нею ризиків для відновлення кращої України. У процесі роботи проект “Pro-Integrity” націлений на досягнення трьох цілей:
• Посилення інституційної спроможності антикорупційних інституцій на національному рівні для покращення умов запобігання, виявлення та стримування корупції;
• Посилення антикорупційного комплаєнсу та контролю в органах місцевого самоврядування;
• Підвищення прозорості та підзвітності в процесі підтримки стійкості, відновлення та відбудови України.