ЯК ЗМІЦНЮВАТИ ДЕРЖАВНУ МОВУ І ПРОТИДІЯТИ МОВІ ВІЙНИ

Протидія російській пропаганді та боротьба з путінською дезінформацію у світі – серед ключових викликів сьогодення.

Війна загострила почуття національної ідентичності, що призвело до відродження використання рідної мови: “Війна має глибокий вплив на різні аспекти суспільства, включно з мовою”.

Повномасштабне вторгнення суттєво вплинуло на мовний ландшафт України, що призвело до відродження української мови та зменшення використання російської. “Український уряд активно просуває українську мову через різні ініціативи, такі як мовна політика в освіті, медіа та державному управлінні. Це призвело до збільшення видимості та використання української мови в повсякденному житті, зокрема в офіційних документах, вуличних вивісках та публічних оголошеннях.

Сьогодні українська стала не просто символом національної єдності та нашої лінією оборони. Весь демократичний світ сприймає її як мову Героїв незламної держави.

Українська, відвойовуючи свої позиції, не тільки зміцнює національну складову, але й посилює національну безпеку. Спілкуючись рідною мовою, ми позбавляємо російських злочинців можливості й надалі спекулювати на темі язика.

Чим більше української, тим сильніша Україна і ближча омріяна перемога!

Блог Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя:

https://lb.ua/…/593774_yak_zmitsnyuvati_derzhavnu_movu…

Перейти до вмісту